top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraAdam Blišťan

Politickej podcast - Jaroslav Kmenta

Miloš Zeman se během celého prezidentského období snažil o dobré vztahy s Ruskem. „Chtěl se stát prostředníkem mezi světovými velmocemi,“ říká v podcastu Jaroslav Kmenta, autor knihy Rudý Zeman.


Vypadá to, že Vladimir Putin překazil útokem na Ukrajinu Zemanovi jeho plány. Český prezident invazi odsoudil a tím si (alespoň dočasně) do Kremlu zavřel dveře.

Kromě těchto aktuálních událostí jsme rozebírali i to, čeho by chtěl Miloš Zeman ještě dosáhnout, kdo z dvojice Mynář/Nejedlý je pro prezidenta důležitější a jaká je role Ivany Zemanové.


Jaroslav Kmenta pak přišel se zajímavou teorií, že Miloš Zeman stojí o dobré vztahy s Ruskem tak moc, že si možná ani neuvědomuje, co všechno tím způsobil. Určitě si to poslechněte.


Bonusovou část podcastu najdete na herohero (odkaz níže), kde naleznete bonusové části i u všech předchozích dílů a budete mít vždy jako první k dispozici nové epizody.


POSLOUCHEJTE NA TELEFONU

POSLOUCHEJTE NA POČÍTAČI

SLEDUJTE POLITICKEJ PODCAST Hero hero - https://herohero.co/politickejpodcast Instagram - www.instagram.com/politickejpodcast Twitter - www.twitter.com/adamblistan

251 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page