top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraAdam Blišťan

Politickej podcast - Martin Jonáš

„Proč Německo nevystupuje proti Rusku aktivněji?“ „Proč se nechtějí odstřihnout od ruského plynu?“ „Záleží jim vůbec na Ukrajině?“


Tohle jsou pravděpodobně otázky, které jste si kladli od začátku ruské invaze na Ukrajinu. A abychom lépe pochopili, proč se Německo chová, tak jak se chová, pozval jsem si do Politickýho podcastu Martina Jonáše, zahraničního zpravodaje ČT a autora knihy o Angele Merkelové.


Mluvili jsme spolu o odchodu Angely Merkelové a novém německém kancléři, který jak se zdá, zatím její místo na evropské scéně nezastoupil. Samozřejmě přišlo na řadu i téma německé energetické politiky, především velká závilost na ruském plynu.


No a mluvili jsme i tom, jaký odkaz po sobě zanechá Angela Merkelová, protože teprve teď, po jejím odchodu, se ukazují všechny problémy Německa, nad kterými zavírala oči.

Bonusovou část podcastu, kde rozebíráme stav německé armády nebo třeba jakou roli hraje Volkswagen v invazi Ruska na Ukrajinu, najdete na hero hero.


Určitě to stojí za to. Myslím, že se vám trochu změní pohled na Německo. A nezapomeňte si pustit i bonusovou část, kterou najdete na hero hero.


POSLOUCHEJTE V TELEFONU

POSLOUCHEJTE NA POČÍTAČI


SLEDUJTE POLITICKEJ PODCASTS


Hero hero - https://herohero.co/politickejpodcast

Instagram - www.instagram.com/politickejpodcast

Twitter - www.twitter.com/adamblistan

189 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page