top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraAdam Blišťan

Politickej podcast - Michal Sirový

Aktualizováno: 26. 1. 2022

V nejnovějším díle Politickýho podcastu jsme se s Michalem Sirovým bavili o jeho nezvyklém povolání - volební sázkař. Podívali jsme se na volby do Poslanecké sněmovny, souboj Biden vs Trump nebo


Přestože jsou volby (a zvlášť ty celonárodní) pod velkým drobnohledem výzkumných agentur, novinářů i veřejnosti. Ale i tak se stane, že jsou volební výsledky jiné, než se předpokládalo. Proč?


Tuhle otázku si pokládal i Michal Sirový, který se snažil přijít na to, proč se Velká Británie rozhodla pro Brexit a jaktože v USA vyhrál Donald Trump, když oba výsledky měly dopadnout spíše opačně. A jestli se to doopravdy nedalo předpokládat.


Michal Sirový je profesionální volební sázkař a v nejnovějším díle Politickýho podcastu promluvil o tom, proč začal na politiku vsázet, kterým výzkumných agenturám věří nebo třeba jaké zdroje používá k predikci výsledků.


Dozvíte se taky například:


- Jaký je rozdíl mezi sázením na sport a na politiku? - Měl vsazeno na vítězství koalice Spolu? - Kolik peněz má vsazeno na jedny volby? - Proč nemůže vsázet u všech českých sázkových kanceláří? - Kdo má největší šanci vyhrát prezidentské volby? - Obhájí Piráti křeslo primátora v Praze? - Jak to bylo s Brexitem?


Ať se líbí!


Poslouchejte v telefonu

Poslouchejte na počítači


98 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page