top of page
Vyhledat
  • Adam Blišťan

Politickej podcast - Pavel Novotný

Pavel Novotný je jeden z nejvíce kontroverzních politiků České republiky. V roce 2018 se stal starostou Řeporyjí a jeho výroky dalece přesáhly hranice. Své o tom ví například v Rusku. Proto jsem byl moc rád, když přijal pozvání do Politického podcastu.Natáčeli jsme přímo na hlavním štábu v Řeporyjích, rozhovor začínal až po 19:00 a končili jsme okolo 21:00, což jak Pavel Novotný sám říká, je běžná hodina, kdy pracuje.

Probrali jsme toho opravdu spoustu - vztah k ODS, názor na Petra Fialu, spolupráci s Markem Prchalem, politikaření na malém městě, jak si přivydělává jako starosta, vztah k magistrátu, atd.


A pokud byste měli chuť na extra porci, tak je tu bonusová část na herohero.co/politickejpodcast (cca 30 minut), kde mluvíme o podpoře ukrajinských uprchlíků, památníku Vlasovcům a dalších tématech.


Tenhle rozhovor byste si měli poslechnout. Pavel Novotný mluví otevřeně a pojmenovává věci pravými jmény. „Vždycky řeknu pravdu a je z toho průšvih,“ říká v podcastu. Tak snad tentokrát žádný průšvih mít nebude, i když tam pár výroků, které by si o to koledovaly, padlo.


Ať se líbí!

Důležité odkazy


www.herohero.co/politickejpodcast

www.instagram.com/politickejpodcast

www.twitter.com/adamblistan

49 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page