top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraAdam Blišťan

Politickej podcast - Visegrádský jezdec

Karel Paták alias Visegrádský jezdec je povoláním zdravotní bratr, ale k tomu také provozuje jednu z největších politicky orientovaných stránek na českém Facebooku, má více než 64 000 fanoušků.


Sdílí informace z ověřených zdrojů a šíří tak mezi lidmi podložené zprávy, které se pak mohou sdílet dál. Dle mého názoru funguje tak trochu jako protipól různých dezinformačních serverů nebo třeba lidí šířících lži/propagandu.V rozhovoru jsme mluvili o tom, jak se z Karla Patáka vůbec stal Visegrádský jezdec, co je jeho cílem nebo kolik tomu věnuje času. Dostalo se i na jeho velmi úspěšnou kampaň, kdy vybral téměř 2 miliony korun na podporu svého projektu.


Ale samozřejmě přišlo i na dezinformace, se kterými se Visegrádský jezdec potkává dnes a denně. Změnily se lživé zprávy v posledních letech nějak? Na koho míří? A jak můžeme mluvit s lidmi, kteří jim věří? Visegrádský jezdec nabídl svůj jedinečný pohled a rozhodně to stojí za to. Ať se rozhovor líbí!

Bonusovou část rozhovoru najdete na herohero.co/politickejpodcast. Tam získáte mimochodem i extra části všech předchozích dílů a k těm chystaným budeme mít přístup jako první.


Důležité odkazy:


www.instagram.com/politickejpodcast www.twitter.com/adamblistan www.herohero.co/politickejpodcast

192 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page